עובדים ביגור?
יש לנו הצעה בשבילכם

בית אחווה הוא הבית הסיעודי בקיבוץ יגור, מוכר על ידי משרד הבריאות ופועל על פי הסטנדרטים של משרד הבריאות.

הבית ממוקם בלב הקיבוץ בתוך סביבה ירוקה, מהווה חלק מחיי הקהילה ומשולב בה. חברי הקיבוץ והילדים מוסיפים לתפאורה הטבעית, מראות, צבעים וקולות של חיי יום-יום.
ייחודיותו של בית אחווה כבית קיבוצי היא הנגישות אל הטבע המהווה מוקד משיכה לרבים. בימים חמימים דיירי המחלקה הסיעודית יכולים ליהנות מהישיבה בחוץ, בשבתות משפחות נהנות להוציא את יקיריהן גם לטייל בשבילי הקיבוץ.
בית אחווה נהנה מזה שנים ממעורבות הקהילה בחיי היום יום של הדיירים- שילובם של מתנדבים מקרב הקהילה בפעילות הבית בטקסים, בחגים, ובפרויקטים מיוחדים פותח את הבית אל הקהילה ומחמם את לב הדיירים.

לקביעת פגישה וסיור במקום

סביבה ירוקה

הבית ממוקם בלב הקיבוץ בסביבה ירוקה למרגלות הכרמל, בבית חצרות ומרפסות וכן גישה נוחה לשבילי הקיבוץ.

צוות קבוע

הצוות המקצועי, הרפואי והסיעודי הינו צוות קבוע של עובדים מסורים ומנוסים השומר על כבוד ויחס אישי וחם.

מעורבות בקהילה

הבית נהנה משילובו באירועי הקיבוץ, מפעילויות עם ילדי הקיבוץ ומתנדבים מקרב הקהילה במגוון תחומים.

בית אבות למרגלות הכרמל

מבנה הבית

בית אחווה ממקומם בלב קיבוץ יגור, מבנה בן 3 קומות עם מעלית. 2 מחלקות- מחלקה סיעודית ומחלקת תשושים (דיור מוגן). לובי, חדר אוכל, אולם תעסוקה, חדר פיזיותרפיה.

בית אבות ביגור

מחלקה סיעודית

המחלקה כוללת תעסוקה יומית, פיזיותרפיה 3 פעמים בשבוע, חוגים שונים כמו מוסיקה, יוגה, מתכון חודשי, שוק, בית קפה ואפשרות להשתלב בפעילויות הקיבוץ. חדרים זוגיים וממוזגים, מקלחת ושירותים צמודים, מיטה סיעודית מתכווננת, שידה אישית וארון. השגחה מלאה ולחצני מצוקה לאזעקה מהירה של הצוות.

בית אבות ליד חיפה

דיור מוגן (תשושים)

החדרים בדיור זה הם ליחידים המעוניינים לקיים אורח חיים עצמאי ולהנות ממעטפת הפעילות, התזונה וההשגחה הרפואית שמציע בית האבות הסיעודי והקיבוץ. החדרים ממוזגים עם מקלחת ושירותים צמודים, אפשרות לטלויזיה וכבלים ולחצני מצוקה.

השאירו פרטים ונחזור עליכם בקדם:

נגישות