הצוות הרב מקצועי בבית אחווה

הצוות המטפל בבית אחווה מורכב ממספר תחומים – רפואיים, פארא רפואיים וסיעוד אשר אחראיים על הטיפול בדיירים מזוויות מקצועיות שונות:

אילנה שטנגל, מנהלת
מפקחת על הפעילות השוטפת של המקום ודואגת לתת מענה אישי על כל הצרכים של הדיירים.

רופא בכיר- ד”ר בר אילן, גריאטר
אחראי על אבחון וליווי רפואי מקצועי של דיירי הבית, וייעוץ לצוות ולבני משפחות הדיירים.

ד”ר סרפימוביץ’ סימה רופאת הבית
נותנת מענה רפואי במשך השבוע, ונמצאת בכוננות בכל השבתות והחגים.

קלאודיה צ’רניק, האחות הראשית
נמצאת מדי יום ביומו ואחראית על צוות האחיות שעובד בבית 24 שעות ביממה ,7 ימים בשבוע. האחיות עובדות בשיתוף פעולה עם כוחות העזר על מנת לדאוג לצרכי הדיירים.

איה אפרים, עובדת סוציאלית
אחראית על הקשר הישיר עם הדיירים ובני משפחותיהם, ומלווה את הדייר החל מרגע קליטתו בבית, דרך שיחות פרטניות, קבוצתיות, ישיבות רב מקצועיות בהשתתפות המשפחות, תיווך בין הדייר ומשפחתו ובין הצוות, קשר עם מטפלים נוספים בקהילה אם יש, ביקור בבתי חולים ועוד. מסייעת גם למשפחות בתהליכים פרוצדוראליים כגון- הוצאת ייפוי כוח רפואי, אפוטרופסות, הכוונה וסיוע בהוצאת קוד ממשרד הבריאות ועוד.

טובי רום ושירה בניסטי, פיזיותרפיסטיות
מפעילה בבית אחווה את חדר הפיזיותרפיה בו מקבלים הדיירים את טיפולי הפיזיותרפיה. אחראית על גיבוש תוכנית טיפול אישית לכל דייר, והנחיית קבוצת פיזיותרפיה וטיפולים אישיים.

יהודית הררי, מרפאה בעיסוק
דיירי הבית מקבלים טיפולים פרטניים וקבוצתיים ע”י מרפאה בעיסוק הבונה תוכניות טיפול שנועדו לשמר את הרמה הקוגניטיבית ואת היכולת של הדיירים לבצע פעולות יומיומיות.

אסתר סולומון, תזונאית
בבית האבות דיאטנית אשר אחראית על תזונת הדיירים והתאמת התפריט הרצוי לכל דייר. הדיאטנית עובדת בשיתוף פעולה עם הרופאה והאחיות בבית.

עולא עבד אלהאדי, אם בית
אחראית לתפעול השוטף והתקין של הבית – תחזוקה, ניקיון, כביסה, סידור חדרים, וכל בקשה מיוחדת של דיירים ובני משפחותיהם. אם הבית מפעילה צוות של מנקים ודואגת למראה המזמין והחם של הבית.

טטיאנה ניקוננקו, עובדת תעסוקון
עובדת התעסוקה מעבירה לדיירים פעילויות מגוונות בבקרים בתעסוקון. כל דייר מקבל את הפעילות המתאימה לרצונותיו ויכולותיו.

.

נגישות